Strony www Olsztyn
Portal branży budowlanej
Forum mundurowe
Bajki na dobranoc
Pozycjonowanie stron Wrocław
Geodeta Olsztyn
Systemy wystawiennicze
Atrakcje turystyczne w Polsce
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Stoiska targowe

Punkty: 11 [ ct:3, pr:3, gfx:3, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W naszej ofercie stoiska targowe oparte na konstrukcjach Ego Exhibit, PopUp, Flexiframe szwedzkiej firmy Mark Bric Display. Flexiframe to ekonomiczny ramowy system targowy, w którym stoisko buduje się z prostokątnych ram łączonych dedykowanymi konektorami. Ego - najnowszy system prezentacji paneli graficznych. Ego Exhibit pozwala tworzyć nowatorskie stoiska nawet o wysokości 5 i pół metra. Jest to system stabilny - pozwala na montowanie telewizorów o dużej przekątnej. Ego Exhibit daje szeroki wachlarz dodatków. Na przykład lampki halogenowe, półki i kufry transportowe. Mobilne i atrakcyjne cenowo systemy zabudowy targowej używa się na kilku imprezach. Jest to ekonomiczna alternatywa dla stoisk tworzonych według jednorazowego projektu.
słowa kluczowe stoiska targowe, zabudowa targowa, ścianki na targi, stoisko na targi, przenośne stoiska targowe
kategorie Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2017-12-05
url http://www.stoiska-targowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Polityka prywatności |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: admin@drasticmethods.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij